1

 

Aquapark Aquaplanet w Primorsku!

 

 

W Aquaparku czekają na was takie atrakcji jak liczne zjeżdżalnie, wirniki, rampy czy "rwąca rzeka". Oczywiście po wypróbowaniu wszystkich zjeżdżalni można odpocząć na leżakach przy kompleksie basenów. Dla najmłodszych znajduje się tu oddzielna część ze specjalnymi mini zjeżdżalniami. 

Do dyspozycji gości jest tu również kawiarnia, pizzeria, cukiernia oraz bar serwujący najlepsze drinki.

Świetna zabawa gwarantowana! Tu nie ma czasu na nudę!

 

 Dodatkowo w kompleksie Aquaplanet znajduje się kryty basen o wymiarach olimpijskich. Można również skorzystać z doskonale wyposażonego centrum Fitness lub poddać się zabiegom, które oferuje rozbudowane i profesjonalne SPA. Poza tradycyjnymi masażami istnieje możliwość skorzystania z szerokiego wyboru zabiegów z użyciem olejków eterycznych, a w szczególności olejku różanego. Gwarantujemy relaks na najwyższym poziomie!

W sezonie od 16.06 do 31.08 regularna cena wstępu dla osoby dorosłej to ok. 14EURO, dziecko do 1,30m wzrostu ok. 9EURO. Po 01.09 odpowiednio 9 i 6 EURO. Podane ceny mogą ulec zmianie.

Wszystkie dzieci do wzrostu 0,9m - korzystają z Aquaparku za darmo.

 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI WAKACJI Z ONHOLIDAYS POLSKA

 


 

 

REGULAMIN PROMOCJI „AQUAPARK GRATIS”

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Promocji jest  Onholidays Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa zwana dalej ,,Organizatorem”.

2. Niniejszy regulamin dotyczy promocji, która dotyczy obiektu Aquaplanet w Primorsku „AQUAPARK GRATIS” dla  wybranych hoteli wyszczególnionych w danym regulaminie.

3. Promocja trwa od 26.04.2019 do wyczerpania limitu miejsc przy zakupie oferty określonej w niniejszym regulaminie. Propozycja skierowana jest do indywidualnych klientów oraz rodzin (nie obejmuje grup).

4. Promocja będzie obsługiwana przez Organizatora. Usługa pojawi się na rezerwacji dopiero w momencie jej potwierdzenia.

Zasady Promocji

1. Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakupu wycieczki na termin: 11.06.2019-18.06.2019 i 14.06.2019-21.06.2019 w hotelach : Perla Gold*****, Perla Royal*****, Serenity Primea Beach****, Serena Residence***.

 

1.A) Promocja dotyczy również  rezerwacji na hotel Perla Plaza***+ zrobionych i potwierdzonych po 07.06.2019 w przypadku zakupu wycieczki na termin: 11.06.2019-18.06.2019 i 14.06.2019-21.06.2019, 

2. Aby skorzystać z promocji należy:

a)zakupić wyszczególnioną ofertę w dniach od 26.04.2019 do wyczerpania limitu miejsc tj. dokonać wpłaty zaliczki, potwierdzić rezerwacje, dokonać wpłaty całkowitej.

b)zgłosić się do rezydenta z umową, na której wyszczególniono daną promocję.

c) postępować zgodnie z instrukcjami rezydenta

3. Promocja polega na jednorazowej gratisowej wejściówce do AQUAPLANET w Primorsku w czasie trwania wycieczki (na rezerwacje).

Postanowienia końcowe

1. Wzięcie udziału w Promocji oznacza zgodę jej Uczestnika na warunki Promocji określone niniejszym

Regulaminem oraz pełną akceptację tych warunków.

2. Zasady przeprowadzenia Promocji określa wyłącznie niniejszy Regulamin.

3. Regulamin Promocji dostępny jest na stronie internetowej : www.onholidays.pl

4. Uczestnik promocji zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu ogólnego AQUAPLANET w Primorsku, w szcególności do przestrzegania przepisów PHP i obowiązku sprawowania opieki nad osobami nieletnimi.

5. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem Regulaminu Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji jego postanowień. W przypadku wątpliwości, co do stosowania

Regulaminu Uczestnik ma w każdym czasie prawo zwrócić się do Organizatora o dokonanie właściwej

wykładni jego postanowień.

6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy prawa.