Aquapark Aquaplanet w Primorsku

 

Zapraszamy wszystkich spędzających wakacje w Primorsku do spędzenia czasu wolnego w Parku Wodnym AQUAPLANET znajdującego się niedaleko hoteli sieci Perla.

 

W Aquaparku czekają na was takie atrakcji jak liczne zjeżdżalnie, wirniki, rampy czy "rwąca rzeka". Oczywiście po wypróbowaniu wszystkich zjeżdżalni można odpocząć na leżakach przy kompleksie basenów. Dla najmłodszych znajduje się tu oddzielna część ze specjalnymi mini zjeżdżalniami. 

Do dyspozycji gości jest tu również kawiarnia, pizzeria, cukiernia oraz bar serwujący najlepsze drinki.

Świetna zabawa gwarantowana! Tu nie ma czasu na nudę!

 

Dodatkowo w kompleksie Aquaplanet znajduje się kryty basen o wymiarach olimpijskich. Można również skorzystać z doskonale wyposażonego centrum Fitness lub poddać się zabiegom, które oferuje rozbudowane i profesjonalne SPA. Poza tradycyjnymi masażami istnieje możliwość skorzystania z szerokiego wyboru zabiegów z użyciem olejków eterycznych, a w szczególności olejku różanego. Gwarantujemy relaks na najwyższym poziomie!

 W sezonie od 16.06 do 31.08 cena wstępu dla osoby dorosłej to ok. 14EURO, dziecko do 1,30m wzrostu ok. 9EURO. Po 01.09 odpowiednio 9 i 6 EURO. Podane ceny mogą ulec zmianie.

Wszystkie dzieci do wzrostu 0,9m - korzystają z Aquaparku za darmo.

 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI WAKACJI Z ONHOLIDAYS POLSKA