Bezpieczne Wakacje z Onholidays Polska

 

 

Warunki Podróżowania do BUŁGARII

Przyjazd do Bułgarii jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca.

Więcej informacji TUTAJ

 

Warunki Podróżowania do GRECJI

Przyjazd do Grecji jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca. 

Więcej informacji TUTAJ

 

Warunki Podróżowania do ALBANII

Przyjazd do Albanii jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca. 

Więcej informacji TUTAJ

 

 Warunki Podróżowania do TURCJI

Od 01.06.2022 przyjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca.

Więcej informacji TUTAJ

 

Warunki Podróżowania do CHORWACJI

Przyjazd do Chorwacji jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca.

Więcej informacji TUTAJ

 

POWRÓT DO POLSKI!

Na obecną chwilę nie ma żadnych wymagań dla wracających z wyjazdu do Polski. Nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 i nie trzeba posiadać certyfikatu szczepienia lub ozdrowieńca.