Bezpieczne Wakacje z Onholidays Polska

 

 

Warunki Podróżowania do BUŁGARII

Przyjazd do Bułgarii jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca.

Więcej informacji TUTAJ

 

Warunki Podróżowania do GRECJI

 

Przyjazd do Grecji jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca. 

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Warunki Podróżowania do ALBANII

 

Przyjazd do Albanii jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca. 

Więcej informacji TUTAJ

 

 

 Warunki Podróżowania do TURCJI

- wymagany negatywny wynik testu RT-PCR z zaświadczeniem o wyniku w j. angielskim wykonany nie wcześniej niż 72h przed wylotem lub negatywny wynik testu antygenowego z zaświadczeniem w j. angielskim wykonany nie wcześniej niż 48h przed wylotem.

Z testu zwolnione są dzieci poniżej 12 lat.

LUB

- zaświadczenie o zaszczepieniu pełną dawką szczepionki  (jedna dawka lub dwie) od której musi minąć więcej niż 14 dni. Wymagane jest zaświadczenie w języku angielskim z Internetowego Konta Pacjenta oraz potwierdzenie przyjęcia szczepionki otrzymane w Punkcie Szczepień, na którym znajduje się informacja o rodzaju szczepionki.

LUB

 - zaświadczenie o pozytywnym wyniku testu RT-PCR w języku angielskim, potwierdzające zachorowanie w czasie od 2 do 6 miesięcy poprzedzających przylot do Turcji.

 

 

Warunki Podróżowania do EGIPTU

- wymagany negatywny wynik testu antygenowego wykonanego maksymalnie 24h przed przylotem do Egiptu.

- lub negatywny wynik testu PCR wykonanego maksymalnie 72h przed przylotem do Egiptu 


Obydwa rodzaje testów powinny być z zaświadczeniem w j. angielskim w laboratorium oficjalnie uznanym przez Ministerstwo Zdrowia. Zaświadczenie musi zawierać pieczątkę z podpisem laboratorium kod QR który pokazuje na oficjalnej stronie laboratorium wynik testu. 
  Z testu zwolnione są dzieci do 12. roku życia.

LUB

- zaświadczenie o zaszczepieniu pełną dawką szczepionki  (jedna dawka lub dwie) od której musi minąć więcej niż 14 dni. Wymagane jest zaświadczenie w języku angielskim z Internetowego Konta Pacjenta. Akceptowany jest również Unijny Certyfikat COVID - dostępny w Internetowym Koncie Pacjenta.

 

WAŻNE!  Każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia Karty Lokalizacji przed wylotem do Egiptu.  Formularz dostępny do pobrania  TUTAJ.

 

 

Warunki Podróżowania do CHORWACJI

Przyjazd do Chorwacji jest możliwy bez żadnych ograniczeń - nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 czy też okazywania certyfikatów szczepień lub ozdrowieńca.

Więcej informacji TUTAJ

 

POWRÓT DO POLSKI!

Na obecną chwilę nie ma żadnych wymagań dla wracających z wyjazdu do Polski. Nie ma konieczności wykonywania testów na COVID-19 i nie trzeba posiadać certyfikatu szczepienia lub ozdrowieńca.