UWAGA!! W związku z pandemią COVID-19 w sezonie LATO 2020 Mini Klub ze względów bezpieczeństwa będzie zamknięty! 

Perłowy Mini Klub zapewni niezapomnianą rozrywkę naszym najmłodszym klientom. Doświadczeni animatorzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby najmłodsze pociechy nie nudziły się na wakacyjnym wyjeździe. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie wypoczywać wiedząc, że dzieci są pod profesjonalną opieką.

Animacje odbywają się w hotelu Perla Plaza i są okazją do aktywnego spędzania czasu w gronie innych dzieci.

Przykładowy program animacyjno-rozrywkowy:

- zajęcia animacyjne takie jak: Piracka Wyspa Skarbów, Olimpiada,
- zajęcia plastyczne,
- zajęcia integracyjne,
- gry i zabawy ruchowe,
- wieczorne mini disco,
- konkursy i quizy.

 Przykładowy program animacji dla dzieci:

 

REGULAMIN PERŁOWEGO MINI KLUBU

 1.  Onholidays Polska Sp. z o. o. jako organizator wyjazdów zapewnia swoim najmłodszym Klientom możliwość korzystania z Perłowego Mini Klubu, w ramach którego prowadzone są animacje dla dzieci.
 2. Perłowy Mini Klub znajduje się w hotelu Perla Plaza i tylko dzieci zakwaterowane w tym hotelu mogą korzystać z animacji.
 3. Perłowy Mini Klub czynny jest 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w okresie od 11.06.2020 do 19.09.2020 w hotelu Perla Plaza w Primorsku.
 4. Perłowy Mini Klub jest czynny w wyznaczonych godzinach, informacja dosępna na miejscu.
 5. Perłowy Mini Klub przeznaczony jest dla dzieci w wieku od ukończenia 4 lat do ukończonych 12 lat.
 6. Personel nie świadczy opieki nad dziećmi znajdującymi się w Mini Klubie, a jego zadaniem jest animowanie zabaw i zajęć integracyjnych dla dzieci przebywających w hotelu.
 7. Mini Klub może być wyposażony w zabawki, gry zręcznościowe, piłki, balony, etc. oraz akcesoria do zajęć plastycznych i / lub zręcznościowych (farby, pędzle, bibuła, wyklejanki etc.) Wyposażenie Mini Klubu może być różne w zależności od oferowanych zabaw.
 8. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zabrania się przebywania w Mini Klubie osób będących nosicielami chorób zakaźnych, wirusowych lub bakteryjnych. Rodzic/opiekun ma obowiązek poinformowania Personelu Mini Klubu o schorzeniach czy niepełnej sprawności dziecka (np. astma, epilepsja, zaburzenia słuchu).
 9. W wyjątkowych przypadkach, gdy dziecko sprawia problemy wychowawcze i stanowi zagrożenie dla innych dzieci Personel Mini Klubu może odmówić przyjęcia  dziecka lub nakazać opuszczenie terenu Mini Klubu przez dziecko. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania poleceń (dotyczących bezpieczeństwa zabawy, spraw organizacyjnych) Personelu Mini Klubu.
 10. Onholidays Polska  (jak też i Personel Mini Klubu) nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu i / lub osobie wyrządzone przez dziecko lub jego Opiekuna.
 11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste wniesione na teren Mini Klubu lub w nim pozostawione.
 12. Korzystanie z Mini-Klubu jest bezpłatne tylko dla uczestników będących Klientami Onholidays Polska Sp. z o.o.*

*regulamin funkcjonowania Mini Klubu może ulec zmianie, godziny otwarcia mogą również ulec zmianie z powodu sił wyższych niezależnych od Organizatora.